• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam539
Toplam Ziyaret15027814
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

TARAFTARA SÖZÜM VAR DEDİ VE GERÇEKLEŞTİRDİ.

G.SARAY’DA yılan hikayesine dönen kaleci transferi konusuna başkan Ünal Aysal el attı. “G.Saray, Internacional’li Lauro ile anlaştı” haberleri dün medyada yer alırken, G.Saray Başkanı herkese ters köşe yaptı. Brezilya ekibinde yedek kaleci olarak görev yapan Lauro ismine tepki gösteren sarı-kırmızılı taraftarların isyanına kayıtsız kalamayan Aysal, yeniden ilk göz ağrısına döndü. Bu isim de Lazio’nun 25 yaşındaki Uruguaylı file bekçisi Muslera’dan başkası değildi.

PAZARTESİ yapılan ve küskünlerin barıştığı toplantıda kaleci transferi konusu da masaya yatırılmıştı. O gün de gündemde olan isim Muslera’ydı. Ancak sarı-kırmızılıların teknik patronu Terim “Gelmek istemeyen bir adamı getirirseniz hayrı olmaz” diyerek Muslera’yı veto etmişti.

Bunun üzerine yönetim, Terim’in ilk tercihi olan Gremio’lu Bagy’ye rotayı çevirmişti. Ancak Brezilya ekibinin istediği fahiş bonservis bedeli transferi çıkmaza sokmuştu. Hemen B planına geçen yönetim, Taffarel’i Güney Amerika’ya göndermişti. Kaleci arayışlarına başlayan Taffarel de yönetime Internacional’li Lauro’nun ismini vermiş, bu oyuncuya kefil bile olmuştu. Hatta 30 yaşındaki kaleciyle tel örgülerin arasından yaptığı görüşme objektiflere yansımış, bu görüntü de transfer bitti diye yorumlanmıştı.

ANCAK hesaba katılmayan bir şey vardı: Taraftar tepkisi. Geçtiğimiz sezon sadece 6 maça çıkmış ve adeta yedek kulübesine demir atmış oyuncuya sert tepki gösterdi sarı-kırmızılı renklere gönül verenler. İşte bu da Aysal’ın çark etmesine neden oldu. Dün yöneticileriyle görüşen G.Saray Başkanı “Taraftara verilmiş bir sözüm var, riske giremem. Kalemizi Muslera korumalıdır. Cana’nın takas opsiyonunu da unutmamak gerek” diyerek son noktayı koydu.

BU gelişme üzerine hemen İtalyan ekibinin yetkilileriyle temasa geçen yöneticiler, Lorik Cana+4 milyon Euro karşılığında 25 yaşındaki eldiveni Aslan yaptılar. 4 yıllık sözleşme önerilen Muslera’ya da her sezon için 2.3 milyon Euro ödenecek. 1-2 gün içinde Uruguaylı kalecinin İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

vatangazetesi.com.tr2042 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ