• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam447
Toplam Ziyaret15027722
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

Polis ne yaptı.?

İntihar girişiminde bulunan adam güç bela ikna edilip tüfeğiyle birlikte ambulansa alındı. Ancak 37 yaşındaki adam burada tetiğe bastı. Polisin refleksi bir can kurtardı

Adana'nın Kozan ilçesinde çocuğu olmadığı için ailevi sorunlar yaşayan ve bu yüzden av tüfeğiyle intihar girişiminde bulunan 37 yaşındaki İbrahim Kula, ikna edilerek tüfeği çenesinin altında tutarak bindirildiği ambulansta tetiğe dokundu. Onu ikna etmek için yanında bulunan Komiser Uğur Uçar, ani bir refleksle tüfeğe vurunca saçmalar Kula'nın yüzünü sıyırıp geçti.

Irmak Caddesi'ndeki Kozan Sineması önüne saat 10.40'da gelen evli ve çocuğu olmadığı için ailesiyle sorunlar yaşayan İbrahim Kula, çenesinin altına av tüfeği dayayarak intihar edeceğini söyledi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, güvenlik önlemi alıp, herhangi bir işte çalışmayan Kula'yı ikna etmeye çalıştı.

'ORGANLARIMI BAĞIŞLAYIN' DİYE BAĞIRDI

Yaklaşık 1 saat direnen Kula, "Bu dünyada bir işe yaramadım. Organlarım bağışlansın" diye bağırdı. Hastaneye götürülme teklifini kabul eden Kula, çenesinin altına dayadığı av tüfeğiyle ambulansa bindirildi. Bu şekilde Kozan Devlet Hastanesi'ne getirilen Kula, ambulanstan inmedi. Ambulansa binen Kozan Emniyet Müdürlüğü'nde görevli komiser Uğur Uçar, çocuğu olmadığı için ailevi sorunlar yaşayan Kula'yı ikna etmeye çalıştı.

Yaklaşık 1 saat ambulansta bekleyen Kula, tetiğe dokunduğu an, Uçar da ani bir reflekse tüfeğe eliyle vurdu. Saçmalar yüzünü sıyıran Kula, hemen Acil Servis'e götürülerek tedaviye alındı. Komiser Uçar'ın ani hamlesiyle ölümden dönen Kula, yapılan ilk müdahalenin ardından Adana'ya sevk edildi.

Daha önce de bıçakla boğazını kesmeye çalışan bir kez de iple kendini asmak isterken engellenen Kula'nın çocuğu hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Yaşar KORKUSUZ / KOZAN(Adana), ( DHA ) /posta.com.tr2351 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ