• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi9
Bugün Toplam71
Toplam Ziyaret15022905
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

Yok böyle kader. Bir oğlu olduğu müjdesiyle hastaneye giden baba, diğer oğlunun ölüm haberini aldı

Dün Babalar Günü'ydü. Ancak duyanlara "Babalar Günü'nde kaderin böylesi" dedirten olay, önceki gün yaşandı. Konya'nın Selçuklu ilçesi'nde yaşayan 'ın (32), saat 18.00 sıralarında doğum sancıları tutunca eşi işte olduğu için komşuları hastaneye götürdü.

HEDİYE BİLGİSAYAR
Çiftin oğulları Abdülkadir, (10) takdir belgesi getirince babasının karne hediyesi olarak aldığı bilgisayarıyla oynamak için evde kaldı. Hastaneye götürülen anne Özcan akşam saatlerinde bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Müjdeli haberi telefonla alan baba, hemen hastaneye doğru yola çıktı. Bu sırada evde yalnız başına kalan Abdülkadir ise 6. katta oturan bir arkadaşından oyun CD'si almak için telefonlaştı.

BİRKAÇ DAKİKAYLA
Ancak küçük çocuk arkadaşı kapıyı açmayınca merdiven boşluğundaki pencereden eve girmeye çalıştı. Dengesini kaybeden Abdülkadir, 20 metre yükseklikten beton zemine çakılarak öldü. Birkaç dakika önce oğlu olduğu müjdesini alan baba Mehmet Özcan, bu kez telefonda oğlunun ölüm haberini aldı. Evladının cansız bedenine sarılan baba, sinir krizi geçirdi.

EVLADA SON VEDA
Abdülkadir, dün gözyaşları arasında toprağa verildi. Bir oğlunu dünyaya getirirken, diğerinin öldüğünden habersiz olan anne ise kucağındaki bebeğiyle hastane morguna koştu. Evladının cansız bedenine sarılan genç kadın sinir krizi geçirdi. Acılı baba Mehmet Özcan, oğlunun mezarına dokunarak veda etti...

 

 

takvim.com.tr1575 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ