• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam542
Toplam Ziyaret15027817
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

Bdp destekli bağımsız adaylardan meclise girmesi kesinleşen adaylar şöyle...

Sandıklar açıldıkça tablo daha net ortaya çıkmaya başladı. Şu anda AK Parti'nin yanısıra seçimlere bağımsız olarak giren Bdp adaylarının da oylarını arttırdıkları açıkça görülüyor. Bdp'nin Meclis'teki sandalye sayısının artacağı anlaşılıyor.

Yüzde 50'si açılan sandıklardan çıkan sonuçlara göre Bdp'nin desteklediği 28 bağımsız aday milletvekili seçilip Meclis'e girmeye hak kazandı.

Bdp destekli bağımsız adaylardan meclise girmesi kesinleşen adaylar şöyle...

İSTANBUL:

SEBAHAT TUNCEL

SIRRI SÜREYYA ÖNDER

ABDULLAH LEVENT TÜZEL

ADANA:

MURAT BOZLAK

AĞRI:

HALİL AKSOY

BİNGÖL:

İDRİS BALUKEN

BİTLİS

HÜSAMETTİN ZENDERLİOĞLU

BATMAN

BENGİ YILDIZ

AYLA AKAT ATA

DİYARBAKIR

LEYLA ZANA

HATYİP DİCLE

NURSEL AYDOĞAN

EMİNE AYNA

ALTAN TAN

ŞERAFETTİN ELÇİ

ŞANLIURFA

İBRAHİM AYHAN

ŞIRNAK

HASİP KAPLAN

FAYSAL SARIYILDIZ

SELMA IRMAK

IĞDIR

PERVİN BULDAN

VAN

AYSEL TUĞLUK

KEMAL AKTAŞ

NAZMİ GÜR

ÖZDAL ÜÇER

SİİRT

GÜLTEN KIŞANAK

HAKKARİ

ESAT CANAN

SELAHATTİN DEMİRTAŞ

ADİL KURT

MUŞ

DEMİR ÇELİK

MARDİN

GÜLSEREN YILDIRIM

EROL DORA

AHMET TÜRK

KARS

MÜLKİYE BİRTANE

MERSİN

ERTUĞRUL KÜRKÇÜ

Bdp'NİN DESTEKLEDİĞİ ADAY LİSESİ ŞÖYLEYDİ

Adana: Murat Bozlak

Adıyaman: Veli Büyükşahin

Aydın: Mehmet Bayraktar

Ağrı: Halil Aksoy

Ankara 2. Bölge: Sadrettin Güvener

Ankara 1. Bölge: Cercis Utaş

Antep: Akın Birdal

Ardahan: Yüksel Avşar

Antalya: İhsan Nergiz

Batman: Bengi Yıldız, Ayla Akat Ata

Balıkesir: Turan Cengiz

Bursa: Mehmet Deniz Büyük

Bingöl: İdris Bağluken

Bitlis: Hüsamettin Zenderlioğlu

Denizli: Kemal Beler

Diyarbakır:

Leyla Zana

Mehmet Hatip Dicle

Emine Ayna

Nursel Aydoğan

Altan Tan

Şerafettin Elçi

Erzurum: Sabahattin Yılmaz

Hakkari: Selahattin Demirtaş, Adil Kurt, Esat Canan

Iğdır: Pervin Buldan

İstanbul:

Levent Tüzel

Sırrı Süreyya Önder

Sebahat Tuncel

İzmir 2. Bölge: Erdal Avcı

İzmir 1. Bölge: Mehmet Tanhan

Kars: Mülkiye Birtane

Kırşehir: Faik Karadaş

Kocaeli: Emrullah Bingöl

Konya: Hacı Mehmet Bozdağ

Mersin: Ertuğrul Kürkçü

Malatya: Gani Şavata

Manisa: Nizamettin Öztürk

Maraş: Mustafa Mamaklı

Mardin: Ahmet Türk, Gülser Yıldırım, Erol Dora

Muğla: Şehbal Şenyurt

Muş: Sırrı Sakık, Demir Çelik

Siirt: Gültan Kışanak

Osmaniye: Kamuran Bablak

Şırnak: Hasip Kaplan, Selma Irmak, Faysal Sarıyıldız

Tunceli: Ferhat Tunç Yoslun

Urfa: İbrahim Binici, İbrahim Ayhan

Van: Kemal Aktaş, Özdal Üçer, Nazmi Gür, Aysel Tuğluk

Tekirdağ: Kerem Tosun

Sakarya: Hüseyin Tanış

Yalova: İhsan Coşkun




2220 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ




Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ