• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/semskiasireti
  • https://www.twitter.com/semski_asireti

SONSUZA KADAR BARIŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam541
Toplam Ziyaret15027816
ŞEMS KİMDİR
ŞEMSKANLILARIN TARİHİ
BÜYÜKLERİMİZ
DRAMATİK HAYATLAR
SİTEMİZİ BEĞENİN
Saat
Title of the document

1

Eski hakem, spor yorumcusu Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım'ı topa tuttu, şike olayını "Vıcık vıcık ilişkiler" diye yorumladı.

Toroğlu, "Futbolu federasyon yönetmeli. Ama ortada Aziz Yıldırım gerçeği var. Şike olayına devlet el atsın, uydudan her şeyi çözsün" dedi. Futbol yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu, "Türk futbolunu Aziz Yıldırım yönetiyor" dedi. A Haber'de "Spor Özel" programına katılan Toroğlu, gündemdeki konularla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Toroğlu'nun Aziz Yıldırım, Emre Belözoğlu'nun mesaj olayı ve Fatih Terim hakkındaki gündeme damgasını vuran açıklamaları...

ŞİKE SİGARA DUMANI GİBİDİR!

Ligdeki yarışın son haftaya kadar sürmesi güzel ama Galatasaray ve Beşiktaş devre dışı kalınca çok da renkli olmadı. Trabzonspor tek başına Fenerbahçe'ye gerekli tavrı ortaya koyamadı. Futbolu federasyonun yönetmesi lazım öyle yapmaya çalışıyor. Ama çok net söylüyorum Aziz Yıldırım gerçeği var. Futbolu tek başına yönetmek istiyor. Yorumcuları etkiliyor. Penaltı diyorsa, herkes penaltı demeli! 'Yoksa gidersiniz' mesajını vermek istiyor. Her halde yorumcusu patronlara şikayet edip kovduracak. Futbolda şiddetten bahseden adam 5 yılda 10 defa ceza yemiş. Önce kapının önünü temizle sonra başkasına konuş. Yıldırım, tesis yönünden zaten başarılı. Futbolda başarısız olunca tesise yöneliyor! Şike sigara dumanı gibidir. Elle tutulmaz. Emre olayı federasyonu aşan bir şey. Emre mesajı atan çocuğun yanında mı değil mi? Bunu öğrenmek çok zor bir şey değil... Emre mesajı attı ise ve bu da ortaya çıkarsa Türkiye'de çok şey düzelir. Bu işin şakası da olmaz. Emre'ye mesaj çekilmiş, o onun akrabası falan fiyan vıcık vıcık bir şey var ortada! Bu olaya devlet el atsın uydunun işi çözsün. Kimin kimi aradığı ortaya çıksın.

haber365.com


1719 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
.

H.Abdurrahman KEDALİ
(Bilgi, Sayfası)
DÜŞÜNDÜREN MİZAH KÖŞESİ
ŞAİR VE YAZARLAR KÖŞESİ
Site Haritası
FIKRA KÖŞESİ